[ad_1]

کافه کارزین تهران، در ردیف بهترین و زیباترین کافه‌های پایتخت قرار دارد. کافه‌ای واقع در خیابان نیاوران که با رفتن به آن می‌توانید از کاخ باشکوه نیاوران هم بازدید کنید. فضای دلپذیر کافه کارزین، به همراه مناظر سرسبز و زیبای باغ نیاوران لحظاتی به‌یادماندنی و شاد را برایتان رقم می‌زنند. سرویس‌دهی عالی و دکوراسیون بی‌نظیر این کافه، از بهترین گزینه‌ها برای سپری کردن بعد از ظهری دلنشین است. کافه کارزین، چندین شعبه در سرتاسر تهران بزرگ دارد. اما این شعبه از کافه، به دلیل وجود فضایی زیبا و فوق‌العاده و همجواری با کاخ نیاوران، طرفداران پروپاقرص بیشتری داشته و محبوب تهران‌نشینان است.
در مورد خوراکی‌های کافه کارزین تهران، باید بگوییم که غذاها و نوشیدنی‌های این کافه با کیفیتی بالا عرضه می‌شوند. صبحانه‌های صبح جمعه کافه کارزین، بسیار لذت‌بخش و دلچسب بوده و به قول معروف مشتریان برای آن‌ها سر و دست می‌شکنند. مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، با مساحتی در حدود 11 هکتار در باغ بزرگی واقع در شمال تهران واقع شده است. قدمت این بنای تاریخی، به دوره قاجار و پهلوی دوم برمی‌گردد. مکانی که در ابتدا جهت اقامت ییلاقی شاهان قاجار استفاده می‌شده تا در این منطقه خوش آب‌وهوا اوقات خوشی را بگذرانند. تا این‌که، در زمان پادشاهی پهلوی دوم، بعضی از بناهای کوچک این باغ تخریب و کاخ نیاوران با سبکی شیک و مدرن جهت سکونت محمدرضا شاه و خانواده سلطنتی ساخته شد.
در حال حاضر، این مجموعه شامل موزه پارچه و لباس‌های سلطنتی، موزه حوضخانه، موزه جهان‌نما، موزه خودروهای اختصاصی کاخ نیاوران، کوشک احمد شاهی و کاخ صاحبقرانیه است. اما در کنار این آثار و زیبایی‌ها، کافه کارزین در محیط دلپذیر این مجموعه جلوه خاصی داشته و به مانند نگینی می‌درخشد. کافه‌ای که از بهترین اماکن برای گذراندن لحظاتی شاد در کنار خانواده و دوستانتان می‌باشد. محیط دنج و آرام کافه کارزین تهران، دقایقی فراموش‌نشدنی را برایتان رقم می‌زند.
آدرس شعبه نیاوران:
میدان نیاوران، مجموعه کاخ نیاوران.
شماره تماس:26152124 -(021)
آدرس شعبه ونک:
خیابان کار و تجارت، مرکز خرید ونک، واحد 10.
شماره تماس:88677041 -(021)
آدرس شعبه پاسداران:
خیابان پاسداران، خیابان امیرابراهیمی( پایدار فرد)، نبش گلستان.
شماره تماس:22777960 -(021)
آدرس شعبه شریعتی:
بالاتر از یخچال، خانه درسا.
شماره تماس:26643255 -(021)
کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهران

کافه کارزین تهرانکافه کارزین تهران

[ad_2]

لینک مطلب

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn