[ad_1]

سینما بهمن تهران ، یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین سینماهای پایتخت می‌باشد. سینمایی که در سال 1344 در میدان انقلاب تأسیس شد. باید بگوییم که نام سابق این سینما کاپری بوده است. سینما بهمن تهران، دارای 2 سالن مجزا بوده که به ترتیب 588 و 581 نفر ظرفیت دارند. این سالن‌ها، بسیار مجهز بوده و دارای سیستم دالبی، سیستم پخش دیجیتال و دیگر تجهیزات سینمایی می‌باشند. به خاطر کیفیت بالای خدمات و امکانات، سینم بهمن درجه کیفی ممتاز را از آن خود کرده است. باید بدانید که سالن‌های این سینما در سال 1395 به وسیله مؤسسه بهمن سبز تعمیر و بازسازی شد.
سینما بهمن تهران، در نزدیکی دانشگاه تهران جا خوش کرده و بنابراین شاید دانشجویان هم بدشان نیاید که گاهی سری به این سینما بزنند. باید بدانید که مالکیت این سینما هم حالا بر عهده حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی می‌باشد.
سینمای ایران در طول دوران گذشته روزهای شاد و غمگین بسیاری را به چشم دیده و تغییر و تحولاتی در آن رخ داده است. اما با همه این‌ها، این هنر در ایران اقتدار خود را حفظ کرده و هنوز هم از بهترین‌ها در جهان می‌باشد. سینمایی که با وجود کارگردانان، تهیه‌کنندگان و بازیگران برجسته همچنان در صدر است. شاید بتوان گفت که به خاطر این تاریخچه جالب، هنوز هم سینما‌ دوستان و سینما گردان بسیاری در ایران برای تماشای فیلم‌ها به این اماکن فرهنگی می‌روند. سینما بهمن نیز یکی از آن سینماهاست که حتی بعد از گذشت این همه سال از احداث آن هنوز هم طرفداران پروپاقرص خودش را دارد.
آدرس: تهران، میدان انقلاب.
شماره تماس:66419882 ،‌6641880-(021)

سینما بهمن تهران

سینما بهمن تهران

سینما بهمن تهران

سینما بهمن تهران

سینما بهمن تهران

سینما بهمن تهرانسینما بهمن تهران

[ad_2]

لینک مطلب

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn