از آنجایی که نقش تکنولوژی در تمامی حوزه ها درحال گسترش می باشد ، در سال های اخیر شاهد ورود استارتاپ ها به حوزه گردشگری نیز بوده اید که البته تا کنون صرفاً ایده ها مطرح شده اند و عملیات اجرایی در این خصوص صورت نگرفته است.

مجید مهدوی ، مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران در دیدار با استاندار تهران خواستار حمایت از استارتاپ های گردشگری و کمک به اجرایی شدن آنها شد .

وی با اشاره به این نکته که رشد تکنولوژی موجب می شود تا صنعت گردشگری دچار تغییراتی شده و سیستم سنتی جای خود را به سیستم های نوین بدهد ، خاطرنشان کرد که در ابتدای سال جدید کارگاه های آموزشی برای کارکنان دفاتر خدماتی مسافرتی ها برگزار خواهد شد که به آموزش طرح های استارتاپی و مزیت های آنها در حوزه گردشگری خواهد پرداخت .

وی همچنین در ادامه به ضرورت آشنا کردن هنرمندان صنایع دستی ، با نرم افزارها و فروش اینترنتی محصولاتشان اشاره کرد تا بتوانند براحتی و بدون هیچ واسطه ای محصولاتشان را به فروش برسانند .

در پایان آقای مهدوی به این نکته اشاره کردند که بزودی با اتشار فراخوان عمومی از افراد خلاق در حوزه استارتاپ های گردشگری و صنایع دستی دعوت به عمل می آید تا ایده های خود را در این حوزه ارائه دهند تا موجب حمایت بیشتر از این صعنت شود .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn